Про компанію

Найінноваційніша генетична компанія у світі в свинарстві

Topigs Norsvin відома своїм інноваційним підходом до впровадження нових технологій та постійного вдосконалення рентабельного виробництва свиней. Наукові дослідження, інновації та поширення генетичних удосконалень є основою роботи компанії. Неперервне та значне вдосконалення продуктів компанії дозволяє нашим клієнтам досягти суттєвого додаткового виробництва продукції. В основі наших генетичних удосконалень лежать два основні принципи: стійкість та ефективність. Кажучи нашими термінами: збалансована селекція та загальна ефективність відгодівлі.

Топігс Норсвін належить фермеру і має філософію виплати дивідендів за рахунок генетичного прогресу. Це означає, що ми створюємо максимальну додану вартість для наших клієнтів.

Компанія Topigs Norsvin пропонує своїм клієнтам та партнерам найкращий сервіс та підтримку. Команда місцевих та глобальних спеціалістів надає консалтингову підтримку та допомогу партнерам компанії. Це дозволяє виробникам повністю розкрити потенціал генетики Topigs Norsvin.

Завдяки локальній присутності компанії, ми добре знаємо індивідуальні місцеві потреби та умови. Це робить Topigs Norsvin природним вибором для довгострокових партнерських відносин для всієї галузі свинарства. Ми пишаємося тим, що працюємо разом з нашими партнерами над пошуком нових рішень для процвітання їх бізнесу.

Ключові етапи інновацій

2018

Delta Canada

Відкриття центральної станції тестування хряків у Канаді. На станції використовуються технології IFIR і комп'ютерної томографії, це сприяє ще більшому генетичному прогресу. Delta Canada в два рази більший ніж центр Delta в Норвегії.
2018
2012

Геномна селекція

У племінну програму компанії була включена геномна селекція, що використовує інформацію ДНК для дослідження генетичних зв'язків між тваринами. Геномна селекція забезпечує набагато більший рівень точності прогнозованої племінної цінності тваринного та сприяє генетичному прогресу. Вона також дає можливість здійснити вибір за новими та іншими низьконаслідуваними признаками, таким як стійкість тварин до хвороб.
2012
2009

Запах хряка

Компанія Topigs Norsvin запускає програму селекції, направлену на зменшення присутності запаху хряка. Ми стали першими, хто зробив це, використовуючи поєднання інформації ДНК, оцінки запаху людиною через його нюх та лабораторні аналізи жирової тканини.
2009
2008

Delta і технологія комп'ютерної томографії

У Норвегії розпочала роботу центральна станція тестування і дослідження хряків Delta. Одним з інноваційних елементів Delta є комп'ютерна томографія всього поголів'я хряків. Технологія пропонує безпрецедентну точність фенотипування з метою досягнення ознак, пов'язаних з якістю туші. Вона також дозволяє вивчити і провести селекцію за новими ознаками.
2008
2006

NIRS для оцінки якості м'яса

Впровадження в процес оцінки якості м'яса спектрофотометра ближнього інфрачервоного діапазону (NIRS) з метою досягнення більш високої точності визначення змісту внутрішньом'язового жиру (IMF). NIRS також дозволив проводити вимірювання таких нових ознак, як якість жиру і склад жирних кислот.
2006
2001

Селекція по підвищенню збереженості поросят

Завдяки унікальному протоколу зважування поросят, усі поросята проходять індивідуальне зважування при народженні і / або у віці 21 дня. Ця процедура передбачає збір даних про кількість сосків, випадків відсадки-підсадки, датою і причини падежу окремих поросят. Даний протокол є основою для унікальної і безпрецедентної програми селекції за ознаками живої маси поросят при народженні, материнських якостей, молочності, якості вимені і життєздатності поросят.
2001
1994

Ферми ССPS

Впровадження підходу відбору тварин при використанні ферм комбінованого виробництва кросів і чистих ліній. Дані про ефективність кросів на товарних фермах використовуються для прогнозування племінної цінності чистопородних тварин на генетичному нуклеусі. В результаті виходять стійкі тварини, що володіють підвищеною стійкістю до захворювань, що добре справляються на виробництвах з неоптимальними умовами.
1994