Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'grid_custom_css' not found or invalid function name in /home/users/topjoftp/topigsnorsvin.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 524
if ( function_exists('cn_cookies_accepted') && cn_cookies_accepted() ) { }
Закриття

Topigs Norsvin “A” ,кращий вибір для зниження виробничих витрат , що спричинені тепловим шоком

Kánikula_Hungary

Липень 22, 2015

Назад

На репродуктивні показники свиноматок великою мірою негативно впливає висока температура повітря у спекотні літні дні . Це проявляється у збільшенні відсотку перегулу ,а також у зменшенні популяції гнізда  в порівнянні  з більш комфортними температурними режимами на протязі року , коли ці показники виявляються набагато кращими . Племінним господарствам , які в процесі своєї діяльності користуються генетикою Topigs Norsvin лінії “А” ,цей фактор уже не являється більше негативним явищем впливу на репродуктивну діяльність основного стада . Що варто знати про цю чудову , стійку по відношенні теплового шоку генетику ?

Декілька років тому вчені компанії Topigs Norsvin за допомогою племінної бази даних Topigs Pigbase провели аналіз декількох племінних господарств , у яких температура повітря по середньостатистичним даним в день запліднення була більшою як  21 градус, та зрівняли їх з показниками даної програми . Увага була зосереджена на вплив високої температури на відтворну здатність свиноматок .

В ході досліджень були виявлені окремі індивідуми а також родини серед популяції тварин великої білої породи , відтворювальна здатність яких не змінювалася під впливом високої температури , тому в дальнішому вони дають основу при виведенні лінії “A”великої білої породи Topigs Norsvin . При визначенні племінної цінності цих тварин , кожного разу звертають велику увагу кліматичним умовам .Популяція свиноматок F1 , виведених  для отримання товарного поголів’я з великої білої лінії “А” ,продукує максимально високі показники навіть в тих регіонах де інше племінне поголів’я завдає великі економічні втрати господарствам у літню спеку у вигляді недоотримання приплоду , а також додаткових затрат на проведення повторних запліднень . Аналіз господарств наших партнерів які користуються племінною програмою Topigs Norsvin InGene на території  Угорщини доводить скорочення холостих днів свиноматок , завдяки чого банально зменшуються затрати їхньої годівлі.  

Для припинення явища температурного шоку основного поголів’я вашого господарства ,звертайтесь до фахівців нашої компанії !