Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'grid_custom_css' not found or invalid function name in /home/users/topjoftp/topigsnorsvin.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 524
if ( function_exists('cn_cookies_accepted') && cn_cookies_accepted() ) { }
Закриття

Станція штучного осіменіння свиней (СШО) Topigs Norsvin починає свою діяльність у Доросло (Сербія)

AI-Centre-of-Topigs-Norsvin-AIM-Doroslovo-604x270

Грудень 7, 2015

Назад

4 грудня 2015 року відбулося офіційне відкриття станції штучного осіменіння свиней (СШО) Topigs Norsvin AIM Doroslovo , яке виникло завдяки співпраці Hollo Company з одної сторони, та Topigs Norsvin Danubia з іншої. В урочистій церемонії прийняли участь більш ніж 150 свинарів країни .

Для свинарів Сербії від сьогоднішнього дня відкрилася можливість вільного доступу до спермопродукції найіновативнішої генетичної компанії світу. Впровадження передової технології, менеджменту та надсучасної генетики, дало привід у будівництві такої станції. У перспективі, нова СШО відкриває перед свинарями Сербії нові ринки збуту по території Євросоюзу у галузі свинарства.

Найсучасніша станція штучного осіменіння Сербії Topigs Norsvin AIM Doroslovo розташована у Північній частині країни, недалеко від села  Дорослово. Половина потужностей для розведення свиней країни, зосереджена саме в цьому регіоні і забезпечення країни свининою відбувається в основному звідси .

Великий внесок у втілення в життя цього проекту зробив багаторічний  досвід роботи на станціями штучного осіменіння дочірньої компанії Topigs Norsvin, яка має назву AIM WorldWide. Саме ця компанія надавала технічну підтримку при створенні проекту і проведенні самого будівництва, та підготовці професіональних  кваліфікованих кадрів для грамотної експлуатації СШО. Належна підтримка надається спеціалістами компанії в процесі роботи станції також, щоб забезпечити максимально високий рівень якості в роботі.

Статус здоров’я заселених кнурів відноситься до категорії SPF, таким чином вони володіють негативними показниками щодо таких основних захворювань як: хвороба ауєскі; бруцельоз; РРСС; трансмісивний гастроентерит; везикулярна хвороба; дизентерія; атрофічний риніт; хламідіоз; мікоплазмоз а також актинобацилярна плевропневмонія. У підтриманні цього статусу, в приміщеннях для утримання тварин важливу роль відіграє  вентиляція надлишкового тиску.

При будівництві станції, велику увагу приділяли для створення комфортних та безпечних умов праці з кнурами. Зокрема це занурені в підлогу проходи навколо манежу для зняття еякуляту, а також пневматичні бар’єри з центральним управлінням воротами, що допомагають тваринам у пересуванні. Тоді коли допомогу в оцінці якості знятого еякуляту являє розроблений компанією  AIM WorldWide комп’ютерний софт CASA, який являється еталоном у галузі штучного запліднення, для менеджменту та чіткого обліку використовують програму  KIS. Розчинники еякуляту Solusem необхідні для надійного зберігання відтворної здатності сперматозоїдів на протязі декількох днів.

Забезпечення партнерів спермопродукцією компанії Topigs Norsvin відбувається власним, спеціально обладнаним автотранспортом на день замовлення.

 Доказом інтересу до станції штучного осіменіння в Дорослово є численний візит свинарів з усієї країни в день урочистого відкриття.