Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'grid_custom_css' not found or invalid function name in /home/users/topjoftp/topigsnorsvin.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 524
if ( function_exists('cn_cookies_accepted') && cn_cookies_accepted() ) { }
Закриття

ТРОХИ БІЛЬШЕ ПРО НАС

Topigs Norsvin

Topigs Norsvin: НАЙБІЛЬШ ІННОВАЦІЙНЕ ГЕНЕТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО СВИНЕЙ СВІТУ

Topings Norsvin відомий про те, що найбільш інноваційним методом використовує сучасну технологію, постійно концентрує увагу на найменші затрати при вирощуванні свиней. Напрямками підприємства є поліпшення досліджень, інновацій та генетики. Постійний і серйозний розвиток продукції дасть можливість нашим клієнтам досягнути значних розмірів доданої вартості у своїх виробництвах.

Програма розведення

Програма розведення Topigs Norsvin унікальна. Високопродуктивна фенотипування, комп’ютерне томографічне обстеження кабанів, розведення ядра у світі, масовий збір виробничих даних та комбінація генетичного відбору прискорює генетичний прогрес, що сприяє виробництву інноваційної продукції та має переваги у всьому процесі виробництва свиней.

Виробленням більш ніж 1,55 мільйонів помісних свинок та більш ніж 8 мільйонів доз сперми кабанів за рік , Topigs Norsvin являється найбільшим перевожчиком генетики свиней. За допомогою генетики Topigs Norsvin, щороку виробляється більш ніж 90 мільйонів свиней для забою.

Генетика

TOPIGS та Norsvin належить фермерам, у яких та філософія, що дивіденд отримають за допомогою генетичного прогресу у прикладних дослідженнях та розвитку. М’ясо консервні заводи та одна фірма, що виробляє корми, які належать фермерам, мають свою акції.

Самий сучасний

Topigs Norsvin більше ніж співпраця найкращої генетики свиней, або виробництва свиней та потреб ринку. Ми демонструємо найкращі знання та підтримку. Наші спеціалісти дають рекомендації та допомагають виробникам, щоб вони отримали найкращі результати з нашої генетики. По при цього Topigs Norsvin рекомендує високоякісне штучне запліднення. У цьому секторі наші знання та технологія знаходиться на першому місці у світі.