Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'grid_custom_css' not found or invalid function name in /home/users/topjoftp/topigsnorsvin.com.ua/wp-includes/plugin.php on line 524
if ( function_exists('cn_cookies_accepted') && cn_cookies_accepted() ) { }
Закриття

MТРОХИ БІЛЬШЕ ПРО НАС

ЗБАЛАНСОВАНЕ РОЗВЕДЕННЯ

Topigs Norsvin вірить у постійність. Це означає, що тварини Topigs Norsvin міцні, вони виробляють міцних потомків. Враховуємо біологію свиней. Ми це так називаємо « збалансоване розведення «, розвинутий та складний спосіб розведення, що і в широких рамках ферми на високому рівні може вирощувати здорових та міцних свиней.

Шанс виживання поросят

Рівень виживання поросят є хорошим прикладом збалансованого виробництва.По при того, що успішно розводимо велику кількість поросят з одного посліду, Topigs Norsvin розводить життєздатних поросят, які у майбутньому матимуть хороші материнські навички. За останні роки кількість з одного посліду значно зріс без того, щоб зросла смертність після розлучення. Це не тільки підвищує ефективність виробництва свиней, але зменшує витрати на робочу силу та на ветеринарію , тобто сприяє високому рівню добробуту тварин.